Monthly archives: Listopad, 2015

MTVUNPLUGGED / MOVEMBER / BMM B-SIDES

CRrH9x4XIAAtly1

MTVUNPLUGGED od piątku można już kupić w polskich sklepach w dowolnie wybranym formacie. Jeśli ktoś z was jest szczęśliwym posiadaczem najnowszego dzieła albo wybrał się do kina na środowe pokazy – zapraszamy do dzielenia się wrażeniami na forum.

Przypominamy też, że w poniedziałek kończy się Movember – Stefanowe wąsy nabrały już całkiem zacnego kształtu. Do jutra można wpłacać datki na konto jego drużyny, więc chętni muszą się pospieszyć. Dni wąsów są już mocno policzone!

A na wszelakich cyfrowych platformach i w iTunes store dostępny jest album z b-sajdami z Black Market Music. Track lista prezentuje się następująco:

1. Taste In Men – Alpinestars Kamikaze Remix
2. Little Mo
3. Leni
4. Special K – Timo Maas Remix
5. Bubblegun
6. Passive Aggressive – Brothers In Rhythm Remix
7. Slave To The Wage – I Can’t Believe It’s a Remix
8. Dub Psychosis
9. Black-Eyed – Le Vibrator Remix
10. Theme from Funky Reverend
11. Taste In Men – Adrian Sherwood Go Go Dub Mix


MOVEMBER!!

??????????????????????

Razem z listopadem nadszedł czas na kolejną odsłonę Movember. Przypominamy, jest to fundacja charytatywna zajmująca się edukacją i profilaktyką raka jąder i prostaty oraz słabnącą kondycją psychofizyczną mężczyzn.
W skrócie – w ramach Movember panowie na całym świecie zapuszczają wąsy i w ten sposób zbierają pieniądze na wspomniane cele. Również w tym roku do zacnego grona dołączył Stefan – na razie mocno rachityczny wąs sponsorujemy na jego profilu na stronie Movember.


WYSTAWA FOTOGRAFII DLA C.A.L.M.

unnamed

C.A.L.M. czyli Campaign Against Living Miserably zajmuje się pomocą mężczyznom z depresją i przeciwdziałaniem samobójstwom. Placebo współpracowało z organizacją w marcu tego roku – zagrali na specjalnym charytatywnym afteraprty oraz zlicytowano plakat projektu Stuarta Semple z autografami Stefana i Briana.
Tym razem zdjęcie Briana, które widzicie obok, znajdzie się na wystawie zatytuowanej ALPHA, która ma zainicjować debatę na temat kondycji psychicznej i wpływu stereotypu ‚samca alfa’ na współczesnych mężczyzn. Będzie ona otwarta tylko przez tydzień, od 20 do 27 listopada 2015 w londyńskiej galerii theprintspace i zbiegnie się z obchodami międzynarodowego dnia mężczyzn oraz festiwalem fotograficznym photomonth.
Src.