Monthly archives: Październik, 2015

PLACEBO MTVUNPLUGGED – PREORDER + VIDEO

CRrH9x4XIAAtly1 Zapowiadany pre-order jest już dostępny na oficjalnej stronie zespołu. Koncert będzie dostępny w niemalże wszystkich możliwych formatach. Dla pazernych jest oczywiście opcja ‚prawie wszystko na raz’ czyli Super Deluxe Box-Set Bundle, w którego skład wchodzi CD, DVD, Blu-Ray, 32-stronnicowy art book oraz T-Shirt. Zwolennicy minimalizmu mogą wybierać spośród kilku wersji zawierających tylko jeden format: download, podwójny winyl [zwykły czarny lub picture disc], CD, DVD lub Blu-Ray. Wszytkie są dostępne w oficjalnym sklepie.
Dla niezdecydowanych zespół udostępnił małą zachętę:


MTV UNPLUGGED – ZAPOWIEDŹ

CRrH9x4XIAAtly1

Pre-order koncertowego DVD Unplugged będzie można zrobić już w najbliższy piątek 23 października, natomiast data premiery jest przewidziana na 27 listopada. Na razie nie ujawniono, jak będą wyglądały poszczególne wersje, ale wiadomo, że będą zawierać pełną setlistę, czyli:

JACKIE
FOR WHAT IT’S WORTH
36 DEGREES
BECAUSE I WANT YOU
EVERY YOU EVERY ME (FEAT. MAJKE VOSS ROMME AKA BROKEN TWIN)
SONG TO SAY GOODBYE
MEDS
PROTECT ME FROM WHAT I WANT (FEAT. JOAN AS POLICE WOMAN)
LOUD LIKE LOVE
TOO MANY FRIENDS
POST BLUE
SLAVE TO THE WAGE
WITHOUT YOU I’M NOTHING
HOLD ON TO ME
BOSCO
WHERE IS MY MIND?
THE BITTER END


DIGITAL 21 + STEFAN OLSDAL

11703103_676577332486042_3303837259980994464_n
Najnowszy side project Stefana, czyli Digital 21 + Stefan Olsdal, po chwilowych problemach z azbestem, powraca z zapowiedzią koncertu, pre-orderem albumu [w dwóch fomatach] i merchu. Dla chętnych jest też możliwość zakupienia prywatnego koncertu w opcji podstawowej lub, za dodatkową opłatą, z całym kwartetem smyczkowym.
Wszystko to dostępne jest na platformie PledgeMusic.