Monthly archives: Maj, 2014

Teaser rosyjskiej trasy.


NOWY B-SIDE.

Wszystkich zastanawiających się, co robi Placebo, kiedy nie gra koncertów, uprzejmie informujemy, że oprócz leżenia do góry brzuchem, czasem trochę popracują. Na przykład nagrywając bisajda na kolejny singiel. No, przynajmniej Stefan..
Mamy dowody.

Insta 19.05.2014.01

…FIRST DAY OF SUMMER…. INDOORS RECORDING A B-SIDE.

Źródło.


WYWIAD ZE STEVEM Z BRAZYLII


#PLACEBODAY

PLACEBODAY


Skoki w boki.

lll4
Placebo chwilowo odpoczywa przed kolejną częścią trasy, ale nam się nie nudzi. Steve wrócił do pracy z Planes a 9 maja wystąpi jako DJ w londyńskim klubie 69. Stefan jakiś czas temu zajął się współpracą z hiszpańską wokalistką Lantana. Na wydanym w 2013 EP ‚El Encanto’ zagrał m.in. na basie i syntezatorach oraz wyprodukował i aranżował dwie piosenki ‚Aquello del Querer’ i ‚Desde que te Fuiste’. Jest też odpowiedzialny za produkcję najnowszego albumu Lantany, na który jeszcze chwilę trzeba zaczekać. Na youtubie dostępny jest ‚Aquello del Querer’.

BmiLpytIcAEGbk6
Natomiast Brian postanowił ponownie zadziałać z Asią Argento, co zaowocowało muzyką do jej najnowszego filmu ‚Misunderstood’, którego premiera odbędzie się w Cannes 29 maja. W filmie zobaczymy m.in. Charlotte Gainsbourg.