Monthly archives: Sierpień, 2013

PLACEBO W RADIO I … TV?

tumblr_ms5fsp8jX91stf3t7o1_500 W niedzielę 8 września Brian Molko wystąpi w roli prezentera radia BBC 6. Trwająca godzinę audycja rozpocznie się o godź. 12:00 (czasu brytyjskiego, 13:00 u nas) i wypełniona będzie ulubionymi utworami muzycznymi frontmana Placebo.

Ponadto kilka godzin temu na oficjalnym facebooku zespołu pojawiło się zdjęcie zapowiadające LOUD LIKE LOVE TV! O co chodzi? Dowiemy się prawdopodobnie już we wtorek (03.09.2013).

tv

źródło bbc radio 6


PRASA O PLACEBO

kerrang Wrześniowy numer Magazynu gitarzysta trafił już do kiosków a w nim recenzja płyty i wywiad ze Stefanem (fragment dostępny w naszej czytelni). Magazyn można przejrzeć i zamówić TUTAJ.
W najnowszym numerze magazynu TERAZ ROCK przeczytać można wywiad z Brian’em oraz artykuł na temat nowej płyty (którego autor niestety ma problem z zapamiętaniem jej tytułu). Zapraszamy również na nasze FORUM, na którym cały czas pojawiają się linki i skany z prasy zagranicznej. Tłumaczenia wkrótce na stronie.

źródło obrazka:Kerrang


Lepszy portfel, lepszy fan? serwis natemat.pl o biletach

oburzenie

Serwis natemat.pl opubikował artykuł o nowych kategorii biletowych, które przygotował dla nas organizator listopadowego koncertu Placebo w Polsce. Całość dostępna po kliknięciu w obrazek.


WYWIADY


Singapur 27.08.2013

W Singapurze noc już ciemna i przed kilkoma chwilami skończył się koncert Placebo – pierwszy own show na tej trasie. Fani w Hard Rock zostali zaskoczeni podwójnie – najpierw w ramach supportu wystąpił Steve Forrest a później zespół zagrał po raz pierwszy na żywo nową piosenkę z Loud Like Love – Purify. Poniżej pełna setlista.

lllsingap

źródło


Nowe wywiady z Brian’em i Steve’m.

Brian i Steve w radiu Power98FM w Singapurze:

oraz sam Brian w rozmowie telefonicznej z Markiem Radcilffe z BBC6 Music: