Monthly archives: Lipiec, 2013

LOUD LIKE LOVE – singiel.

lll2
„Loud Like Love”, czyli piosenka, która miała promować nową płytę w Stanach, Kanadzie i Australii, właśnie awansowała na singiel ogólnoświatowy – od 6. sierpnia będzie go można nabyć za pośrednictwem iTunes na całym świecie. Fani, którzy zdecydują się na preorder całego albumu, sam singiel dostaną do ściągnięcia od razu.
Oprócz tego 6. sierpnia koło południa na placebowym kanale VEVO będzie miało premierę lyric video do „Loud Like Love”.


CZYTELNIA

p1 Nasza czytelnia wzbogaciła się o dwa nowe tłumaczenia wywiadów.


Nowy wywiad ze Stefanem.

Promocja Loud Like Love ruszyła pełną parą. Kolejny wywiad, tym razem do posłuchania, pojawił się w kolumbijskiej stacji radiowej La X Mas Musica. Można go posłuchac na stronie radia.
A dziś Steve uraczył nas zdjęciem Nick’a i opatrzył je sugestywnym podpisem ‚Znowu w siodle z tym fiutem’. Czyli że panowie rozpoczęli ostatnie przygotowania do pierwszego koncertu na trasie, który odbędzie się za niecałe dwa tygodnie na Jisan World Rock Festival w Korei Południowej.

BPyR3NzCUAAl_Ud
@forrestofsteve


WYWIAD MTV ASIA ZE STEFANEM

placebo Na stronie MTV ASIA pojawił się nowy wywiad ze Stefanem. Tłumaczenie dostępne jest już w naszej Czytelni. Zapraszamy do lektury ;)


WYWIADY

image Wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu spływa do nas coraz więcej wieści ze świata Placebo. Steve Forrest udzielił 2 wywiadów singapurskim mediom: NYLON SINGAPORE , THE NEW PAPER. Tłummaczenia wktórce na naszej stronie.
Brian Molko w rozmowie z MusicWeekly wypowiedział się krytycznie o serwisie muzyki cyfrowej Spotify a w najnowszym wywiadzie video wyraził swoje poparcie dla małżeńst homoseksualnych:


Lyric Video do Too Many Friends!

W ramach osłody oczekiwania na pełny klip dostaliśmy dziś lyric video do Too Many Friends.
Dla spragnionych karaoke.