Monthly archives: Maj, 2013

NIE DLA GCEE – część druga.

Czy wszyscy dołączyliście już do eventu na Facebooku sprzeciwiającego się mnożeniu kategorii biletowych na listopadowy koncert Placebo?! Jeśli nie, to możecie zrobić to w każdej chwili klikając baner po prawej stronie. A kiedy już dołączycie, zapraszamy na forum, gdzie zamieszczone są szczegóły drugiego etapu akcji. Do roboty!!


Przedsprzedaż, sesja zdjęciowa, singiel i teledysk

newbo Jutrzejsza przedsprzedaż albumu LOUD LIKE LOVE przesunięta została na przyszły piątek 07.06.2013. Jest to również dzień w którym usłyszymy pierwszy fragment 7 albumu Placebo!
Kilka dni temu zespół powrócił z Kalifornii gdzie pracował nad teledyskiem do pierwszego singla oraz sesją zdjęciową promującą nową płytę. Autorem sesji zdjeciowej jest Joseph llanes (na zdjęciu z zespołem).

źródło


Loud Like Love 16.09.2013

lll2

Wielkie odliczanie dobiegło końca i wreszcie się doczekaliśmy informacji nie tylko o nowej płycie, ale i trasie koncertowej. Zatem po kolei. Jak na razie pierwszym koncertem na jesiennej trasie jest warszawski Torwar 12. listopada. Bilety są obecnie dostępne w fanowskiej przedsprzedaży. Organizator zafundował nam nie tylko sporą podwyżkę, ale również kilka dodatkowych kategorii, w tym uwielbiane przez wszystkich Golden Circle Erly Entrance.

Płyta nosi tytuł Loud Like Love i ukaże się w aż pięciu wersjach:

1. 3D Lenticular Super Deluxe Box Set zawierać będzie >>
10″ X 10″ stereogram 3d
10 trakowy album
DVD z nagraniem sesji w Rak Studios
DVD z dziesięcioma promo wideo początkujących artystów
3 X 10″ 180gr vinyle
bezstratny download
pięć pocztówek
oraz ART PRINT (z których pierwsze 1000 z autografem)

2. Limited Edition Deluxe Digi-Pack Version >>
sześciopanelowy digipack
album
DVD z nagraniem sesji w Rak Studios
booklet z artworkiem

3. Double 12″ Coloured Vinyl Gatefold Edition >>
12″ GATEFOLD SET
2 x 180gr kolorowy winyl
booklet z artworkiem

4. Standard CD Album >>
album
booklet z artworkiem

5. Digital

Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę a do dyskusji jak zwykle na forum!


Nowa oficjalna strona ruszyła!

B3_session2
Po kilku tygodniach doczekaliśmy się oficjalnej strony w nowej odsłonie. Oprócz sekcji z trasą, zdjęciami, szczegółową dyskografią i oczywiście newsami, pojawiła się zakładka ‚timeline’, gdzie możemy prześledzić co i kiedy działo się z zespołem od pewnego poranka na stacji South Kensington aż do dziś. W sekcji ‚videos’ można zaś obejrzeć nie tylko oficjalne wideoklipy ale też wybrane koncerty w całości.
Największą ciekawostką jest jednak intro w postaci zegara odliczającego czas do południa 21 maja.
Czekamy.

PS. Jak spędzacie jutrzejszy Placebo Day? Zapraszamy na forum by podzielić się pomysłami na spędzenie naszego ulubionego święta!