Monthly archives: Marzec, 2013

HAPPY B-DAY STEFAN!!

summer-autumn 2009Święta świętami, ale my pośród kurczaczków, zajączków i jajek we wszelkich odsłonach nie zapominamy o innej okazji – urodzinach naszego ulubionego basisty! Trochę późne, ale za to prosto z serca – grattis p? födelsedagen, Stefan!!


PIERWSZA DATA TRASY 2013 POTWIERDZONA!

Mamy pierwszą datę!
16 sierpnia 2013 Placebo zagra w Instambule w ramach festiwalu Vodafone Istanbul Calling


B3EP limitowany winyl na RDS 2013!

Z okazji tegorocznego Record Store Day Placebo postanowiło wypuścić na rynek bardzo limitowane wydawnictwo – B3EP na 10″ przeźroczystej płycie winylowej. Będzie ona dostępna w wybranych sklepach biorących udział w obchodach Record Store Day [czyli niestety nie w Polsce] 20. kwietnia. Nakład jest szacowany na jedyne 3000 sztuk.
Pełna lista wydawnictw oraz lista sklepów jest dostępna na pod tym linkiem.


HAPPY B-DAY BILL!!

Dziś świat świętuje Dzień Św. Patryka a fani Placebo mogą dołożyć do tego dodatkową okazję – dziś urodziny obchodzi Bill Lloyd!
Życzymy wszystkiego najlepszego!


ZDJĘCIA ZE STUDIA

Na oficjalnym instagramie Placebo od kilku tygodni pojawiają się zdjęcia ze studia, w którym powstaje album#7. Na kilku ostatnich fotkach znajduje się tajemniczy symbol L. Z sieci zniknęła również oficjalna strona zespołu a zamiast niej zobaczyć możemy logo z ‚płonącą’ literką L. Czy doczekamy się nareszcie informacji o nowej płycie?