Monthly archives: Listopad, 2012

Molko, Y’Know?! #MolkoFourOh – ostatnia prosta!

Zwykle prezenty urodzinowe są wielką tajemnicą aż do dnia urodzin. Nie tym razem! Celem wszystkich fanów Placebo na świecie było zrobienie czegoś tak wielkiego i wspaniałego, żeby wieści o naszych działaniach dotarły do Brian’a zanim dostarczymy mu prezent. I wiecie co?! Udało nam się! Brian we wczorajszym wywiadzie w xfm powiedział, że zrobiliśmy coś interesującego i że czuje się wzruszony naszym zaangażowaniem!

7 grudnia kończymy akcję Molko, Y’Know?! #MolkoFourOh w przestrzeni publicznej aby mieć kilka dni na przygotowanie prezentu do wręczenia Brian’owi – 7 grudnia będziemy zbierać ostatnie wasze zdjęcia. To daje nam tydzień na działanie. Zróbcie coś innego, coś EPICKIEGO, coś co, wszyscy zauważą i zapamiętają! Cokolwiek to będzie – bawcie się świetnie, podzielcie się zdjęciami i bądźcie częścią tej wyjątkowej akcji, dzięki której możemy powiedzieć Brian’owi „Thanks, y’know?!”.


BRIAN W XFM!

W dniu dzisiejszym ok godź 21:30 Brian pojawi się na antenie radia XFM: xfm.co.uk

edit: Wywiad do pobrania TUTAJ.
Placebo ciągle pracuje nad albumem#7, premiera pierwszego singla zaplanowana jest na wiosnę 2013. Nowa płyta pojawi się w okolicy lata, wtedy też zespół wyruszy w trasę koncertową.
Brian wyraził również entuzjazm wobec naszej urodznowej akcji. Przypominamy, że wciąż można wziąć w niej udział. Wszytskie zdjęcia z Polski umieszczamy na bieżąco w albumie na facebooku.


Zwycięzca #B3KISS ogłoszony!

Wczoraj Brian, Stefan i Steve oderwali się na chwilę od pracy w studiu i wybrali wspólnie zwycięzcę konkursu #B3KISS. Główną nagrodę w postaci testowej okładki EPki z autografami zespołu wygrał Rubén Costas z Angoli.

Steve skomentował ten wybór następująco – „Zdjęcie jest zabawne, ale ma też ten mroczny element, który skrywa okładka EPki”

Gratulujemy Rubén’owi!


MOLKO, Y’KNOW? #MolkoFourOh !

Co to jest #MolkoFourOh?

Nikomu z nas nie trzeba przedstawiać Briana Molko a większość wie też, że 10 grudnia przypadają jego urodziny ? w tym roku 40. Z tej okazji oficjalne forum z pomocą fanów z całego świata postanowiło przygotować coś wyjątkowego ? globalną kampanię opartą ulubionym powiedzonku Briana ? ?you know?, które stało się kultowe wśród fanów.
Co robimy? Rozpowszechniamy slogan ?Molko, Y?Know?!? oraz hashtag #MolkoFourOh gdzie tylko się da! Po co? Aby pokazać wszystkim, że Placebo jest najlepszym zespołem na świecie, oczywiście!! Czym nas więcej, tym lepiej a dzięki temu, że do akcji zaangażowali się fani z całego świata, razem mamy szansę zrobić coś wyjątkowego! Bo fani Placebo są najlepsi! Zwłaszcza polscy! Teraz możemy znowu zabłysnąć na międzynarodowej arenie i pokazać, że nadal jesteśmy najgłośniejszą publicznością – Coke Live Music Festival to nie przypadek!!
Jakby tego było mało ? efekt akcji w postaci kolaża ze zdjęciami z całego świata oraz mapą będzie wręczony Brianowi jako prezent urodzinowy!

SZCZEGÓŁOWY OPIS AKCJI DOSTĘPNY TUTAJ

Do dyskusji i dzielenia się pomysłami zapraszamy jak zwykle na nasze FORUM


Placebo w studiu!


Jak ujawnił Steve, Placebo wrócili dziś do studia, by rozpocząć prace nad nową płytą. Produkcją zajmie się Adam Noble, który współpracował z dEUS i Red Hot Chilli Peppers, premiera przewidziana jest na przyszły rok.
Czekamy niecierpliwie!