Monthly archives: Maj, 2012

PLACEBO DLA MERCEDESA – DATY

22.06.2012 Paryż, Francja
25.06.2012 Rzym, Włochy
28.06.2012 Zürich, Szwajcaria
02.07.2012 Hamburg, Niemcy
05.07.2012 Madryt, Hiszpania


WIADOMOŚĆ OD PLACEBO!

Trochę minęło od ostatniej aktualizacji na temat Placebo więc pomyśleliśmy, iż czas najwyższy poinformować was o tym co się dzieje i naszych planach na nadchodzące miesiące.

W zeszłym roku po raz pierwszy od 15 lat mieliśmy długą przerwę, poświęconą na spędzanie czasu z rodzinami i przyjaciółmi, podróżowanie a przede wszystkim ładowanie baterii. Kreatywne soki płyną obecnie na nowo więc wróciliśmy do studia i pracujemy nad nowym materiałem. Długo na to oczekiwaliście ? wiemy! Pracujemy z Adamem Noble (dEUS, Red Hot Chili Peppers) nad kilkoma nowymi piosenkami, które mamy nadzieję, iż ujrzą światło dzienne pod koniec tego roku po naszych występach na letnich festiwalach. Jesteśmy w dobrym kreatywnym miejscu a nowe pomysły wiąż napływają. Mamy nadzieję, iż nowy studyjny album będzie gotowy do wydania przed latem przyszłego roku.

Świetnie się bawiliśmy w Londynie podczas festiwalu Sundance oraz na obu koncertach ?na rozgrzewkę? w Liverpoolu i Edinburgu. Dzięki wszystkim którzy przyjechali na koncerty (a szczególnie przemokniętym deszczem zagorzalcom z Liverpoolu)! Zabawa była przednia a my pracowaliśmy nad pomysłami na jeszcze bardziej intymne koncerty dla was.

Całkiem niedawno rozpoczęliśmy współpracę z kreatywną drużyną Mercedes-Benz, która pracowała nad kilkoma inspirującymi projektami na całym świecie. Ostatnio z Mike?m D z Beastie Boys w LA i Raf?em Simonsem (projektantem mody, obecnie pracujący dla Dior) w Berlinie nad ekscytującymi koncepcyjnymi wydarzeniami zwanymi Avantgarde Diaries (Awangardowe Pamiętniki).

Zaimponowało nam zaangażowanie MB w wspieranie nowych talentów w modzie, sporcie, projektach i muzyce więc postanowiliśmy zaprezentować serię intymnych koncertów (jeszcze mniejszych niż ostatnie koncerty w UK) które zbiegną się z wypuszczeniem na rynek nowego samochodu klasy A w wielu europejskich krajach w przyszłym miesiącu.

Zagramy serię 5 koncertów w Paryżu, Rzymie, Zurichu, Hamburgu i Madrycie. Wstęp będzie WOLNY dla fanów Placebo a bilety wygrać będzie można poprzez konkurs internetowy.

Aby wygrać bilety należy zarejestrować się na stronie Mercedesa w dniu jutrzejszym gdy podamy linka do strony.

Brian, Stefan & Steve x

ŹRÓDŁO tłumaczenie: placeboworld.pl


BRIAN NA ALBUMIE FIONY BRICE

Fiony Brice fanom Placebo przedstawiać nie trzeba. 5 lipca ukaże jej się solowy album Separate. Płyta, która zapowiadana była już w roku 2008, zwierać będzie cover Pet Shop Boys – West End Girls w wykonaniu Brian’a Molko. Piosenki już dziś posłuchać można online – TUTAJ.


THE GREAT ESCAPE – VIDEO

Pierwsze 18min wywiadu z Brian’em z The Great Escape dostępne jest TUTAJ.

 
 

 

 
wersja z youtube:


LIVERPOOL+LONDYN 2012 NASZA FOTORELACJA


W naszej galerii dostępne jest ponad 100 zdjęc z koncertów w Londynie i Liverpoolu.
A na naszym kanale na youtube pojawiły się pierwsze filmiki z koncertów. Reszta wkrótce.


BRIAN – THE GREAT ESCAPE CONVENTION

10 maja 2012 Matt Everitt prezenter brytyjskiej stacji radiowej przeprowadził specjalny wywiad z Brianem w ramach odbywającego się w Brighton seminarium Great Escape Convention. Materiały video z zapisem wydarzenia mają pojawić się w sieci w najbliższych tygodniach. Poniżej kilka zdjęć:

źródło