Monthly archives: Marzec, 2012

FESTIWAL W HISZPANII + LONDYŃSKI SUPPORT

Do letnich festiwali na których wystąpi Placebo dołączył hiszpański Low Cost, który odbędzie się w dniach 27-29.07.2012 w Bendiorm. Dzień występu Placebo jeszcze nie jest znany, bilety na cały festiwal dostępne tutaj.

Znany jest już równiez zespół który wystąpi w roli supportu przed koncertem Placebo w ramach festiwalu filmowego Sundance w Londynie. Sheilds – to już kolejny, po Expatriate i Evaline, młody zespół wywodzący się z obozu Riverman Music Group, managementu z którym Placebo związane jest od samego początku swojej działalności.


Q&A W LONDYNIE + 2 KONCERTY WE WŁOSZECH

28 kwietnia PLACEBO zagra koncert w Londynie w ramach festiwalu filmowego Sundance. Przed koncertem odbędzie się kinowy pokaz dokumentu ‚Coming up for air’ pochodzącego z DVD We come in pieces oraz panel dyskusyjny z zespołem oraz reżyserem dokumentu Charlie Targett-Adamsem. W pokazie będą mogłby wziąć udział osoby które zakupiły bilet na koncert w pakiecie z biletami na pokazy filmów oraz fani którym udało się dostać limitowane bilety, które dziś rano pojawiły się na oficjalnej stronie zespołu. Wszytskie bilety są juz wyprzedane.

Ponadto do trasy koncertowej 2012 dołączyły dwie kolejne daty:
02.08.2012 ? Rock in Roma Festival ? Rzym, Włochy
03.08.2012 ? Villafranca di Verona, Verona, Włochy
bilety


KOLEJNY FESTIWAL – ROCK EN SEINE

Do potwierdzonych dat trasy 2012 dołączył francuski festiwal Rock en Seine. Odbędzie się on w dniach 24-26.08.2012 na obrzeżach Paryża. Placebo prawdopodobnie wystąpi 24.08, nie zostało to jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone. Bilety dostępne tutaj.


KONCERT W FINLANDII!

Oficjalna strona zespołu potrwierdzła kolejną datę. Tym razem jest to koncert w Finlandii, 14 września 2012 w Ice Hall, Helsinki – bilety. Na liście koncertów 2012 znajduje się już 13 dat, trzymamy kciuki za Polskę?


STEVE FORREST NA WYSTAWIE W LONDYNIE – ZDJĘCIA


Fotki z września 2011 z wystawy Lucy Liu w Salon Vert w Londynie.

credit


CZYTELNIA

Placebo pracuje nad albumem#7 a my nadrabiamy zaległości. Zapraszamy do lektury 2 archwalnych wywiadów z Brian’em:
2003 ? IQ STYLE
2009 ? OFF THE RECORD