Monthly archives: Sierpień, 2011

ZWIASTUN DVD

DVD ‚We come in pieces’ zostało oficjalnie potwierdzone przez stronę zespołu. Zamawiając już teraz płytę w oficjalnym sklepiku zespołu otrzymamy dodatkowo trzy pliki audio z piosenkami wybranymi przez zespół z koncertu w Brixton. Pliki przesłane zostaną na maila 28.09.2011 czyli dokładnie w rocznicę koncertu.


PLACEBO – WE COME IN PIECES – DVD!

?We Come In Pieces? to tytuł koncertowego DVD zespołu Placebo, którego premiera będzie miała miejsce 31.10.2011.

Koncert został zarejestrowany w londyńskim Brixton Academy we wrześniu 2010 roku podczas trasy promującej ostatni studyjny krążek kapeli zatytułowany ?Battle For The Sun?. ?We Come In Pieces? będzie dostępne jako DVD (?13,49 amazon) oraz Blu Ray (?15,49 amazon), a także w wersji deluxe (?18,70 amazon), z dodatkowym dyskiem DVD. Znajdą się na nim film dokumentalny ?Coming Up For Air? oraz film ?Trigger Happy Hands?.

Program koncertu:

1. Nancy Boy
2. Ashtray Heart
3. Battle For The Sun
4. Soulmates
5. Kitty Litter
6. Every You Every Me
7. Special Needs
8. Breathe Underwater
9. The Never-Ending Why
10. Bright Lights
11. Meds
12. Teenage Angst
13. All Apologies
14. For What It?s Worth
15. Song To Say Goodbye
16. Bitter End
17. Mendelssohn
18. Trigger Happy Hands
19. Post Blue
20. Infra-Red
21. Taste In Men
BONUS: (1) Kitty Litter (Switzerland 09) (2) Speak In Tongues (Mexico 09) (3) For What It s Worth (Japan 09) (4) Breathe Underwater (Germany 10) (5) Bright Lights (Switzerland 10) (6) Trigger Happy Hands (Belgium 10)

źródło: www.mystic.pl amazon.co.uk


CZYTELNIA CZYLI TŁUMACZYMY

Zespół po raz kolejny zniknął z naszych radarów a pozostała część roku 2011 będzie prawdopodobnie uboga w newsy ze świata Placebo. My jednak nie zwalniamy tempa i ‚czas wolny’ postanowiliśmy wykorzystać bardzo efektywnie. Na stronie ruszył dział z tłumaczeniami, na początek zapraaszamy do lektury 6 wywiadów. Nasza czytelnia będzie systematycznie uzupełniana.
A przy okazji prezentujemy trzy do tej pory nie znane ujęcia z sesji Francka Juery z 2009.BRIAN I JARED LETO

Jared Leto opublikował na swoim blogu trzy zdjęcia z Brianem zrobione podczas festivalu w Stuttgarcie.

@jaredleto: Obejrzałem koncert legendarnego Placebo w Stuttgarcie. Oto ja i Mr Molko.


VIDEO PROJEKT FANÓW – GOTOWE!

Oficjalne forum Placebo postanowiło uczcić przekroczenie progu 5000 fanów na facebooku poprzez utworzenie specjalnego filmiku prezentującego fanów zespołu. Projekt jest juz ukończony i został obejrzany przez Steva Forresta który podziękował na swoim Twitterze
Steve :

@forrestofsteve Tak (obejrzałem) i było bardzo wzruszające, dziękuję wszystkim!

Linki do filmiku i podziękowania dla fanów pojawiły się również na oficjalnych profilach Placebo na twitterze i facebooku. Video zostało też wysłane do Briana i Stefana.


COLLEGE 84 – TIMO MASS FEAT. BRIAN MOLKO REMIX

College 84 to tytuł nowej kolaboracji Brian’a z Timo Massem. Premiera piosenki, która promować bedzie nowy album Timo, zapowiedziana jest na wrześnień 2011. Poniżej prezentujemy dwa nagrania z koncertów Timo podczas których fani usłyszeć mogli zremixowane wersje nowej piosenki.