Monthly archives: Czerwiec, 2011

KONCERT PLACEBO W SIERPNIU?

Niemiecki Mercedes-Benz obchodzi w tym roku 125lecie. Na ich oficjalnej stronie pojawiła się informacja o organizowanym z tej okazji koncercie open-air w Stuttgarcie, którego głownymi gwiazdami mają być zespoły Placebo i 30 seconds to mars.
35 000 biletów w cenie 15 euro dostępne będzie w sprzedaży od 8 lipca. Informacja ta nie została potwierdzona oficjalnie przez żaden z zespołów.


VIDEO Z KONCERTU PLANES


STEVE NA OKŁADCE SKIN DEEP

Skany wywiadu dostępne tutaj


PLANES – NOWY ZESPÓŁ STEVE’A

28 czerwca w Londyńskim klubie Lexington odbył się debiutancki koncert nowego projektu Steve’a Forresta – Planes. Debiutujący zespół, w którym Steve śpiewa i gra na gitarze, zagrał 7 utworów:
1. No Means No Man
2. Back In The Day
3. Telephone
4. One Drink
5. One In A Million
6. You
7. Whiskey
Premiera debiutanckiej EP zapowiedziana została na sierpień a nowe daty koncertów na koniec lipca 2011.
Tego samego wieczoru w klubie wystąpił również były zespół Steva – Evaline. Podczas ostatniego utworu Steve dołączył do nich na scenie i zagrał na jednym z bębnów.

Na koncercie obecny był Stefan Olsdal, który obecnie pracuje nad nowym studyjnym solowym projektem (innym niż Hotel Persona). Stefan poinformował fanów, iż DVD z Brixton Adacemy jest obecnie mixowane i już niedługo możemy się spodziewać premiery. Na nową płytę Placebo niestety trzeba będzie jeszcze dość długo poczekać.


TIMO MASS O WSPÓŁPRACY Z BRIAN’EM I NOWYM SINGLU

Na twitterze Timo Mass’a pojawił się link do wywiadu przeprowadzonego w Rosji, w którym Timo opowiada o współpracy z Brian’em i Placebo. DJ zapowiedział również nową kolaborację z Brian’em. Nowa piosenka wydana zostanie jako singiel promujący płytę Timo a jej premiera odbędzie się na przełomie sierpnia/września 2011. Zdaniem Timo nowy singiel będzie radykalnie inny w porównaniu do dotychczasowych dokonań obu muzyków.

(5:20-8:16)