Monthly archives: Grudzień, 2010

ROCKOWA SETKA ROKU I TOP WSZECHCZASOW

Eska Rock wybiera Rockową setkę roku 2010. W propozycjach do lsity znalazło się BRIGHT LIGHTS . Głosowanie odbywa się TUTAJ . Rok temu na liście znalazły się aż 4 utwory Placebo (Batlle for the sun #100, Wouldn’t it be good #62, For what it’s worth #22, oraz Ashtray heart #4)

Jednocześnie na stronie Polskiego Radia 3 w głosowaniu na listę Top Wszechczasów znajduje się 5 piosenek Placebo (Special needs, The bitter end, Pure morning, Every you every me, Without you I’m nothing). Głosować można TUTAJ.


KONCERTOWE ŚWIĘTA W ESCE ROCK

Dziś wieczorem w radiu Eska rock wyemitowany zostanie koncert Soulmates never die (Paryż 2003). Radia słuchać można online TUTAJ.


BRIAN NOMINOWANY

Brytyjski magazyn NME po raz kolejny nominował Brian’a do tytułu najgorętszego mężczyzny w muzyce (hottest men in music). Głosowanie odbywa się TUTAJ i trwać będzie najpiawdopodobniej do końca roku.


STEFAN GOSCINNIE U LANTANY

Zdjęcia z 25.11.2010.


BIRMINGHAM & LONDON 2009


TRIGGER HAPPY HANDS THE MOVIE!

W dniu dzisiejszym odbyła się interetowa premiera filmu Trigger Happy Hands. 10 minutowy obraz wyreżyserowany przez szweckiego reżysera Andreasa Nilssona nagrany został na przedmieściach Los Angeles. Internetowej premierze towarzyszyła promocja na portalach społecznościowych. Na Twietterze stworzone zostało specjalne konto, które przez cały dzień publikowało zdjęcia związane z filmem.
Ponadto w czasie gdy internauci oczekiwali na pojawienie się filmu online, w londyńskim kinie Aubin odbywał się specjalny pokaz filmu dla prasy z udziałem zespołu. Zaproszeni goście dowożeni byli do kina furgonetkami prowadzonymi przez placebo-clownów. Na twitterach londyńskich dziennikarzy pojawiły się już pierwsze (tajemnicze) zdjęcia z premiery: 1 , 2, 3
Tutaj dostępne są zdjęcia z planu filmu.

TRIGGER HAPPY HANDS from Father on Vimeo.